Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysły - na czym w czasie EURO 2012 można zarobić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomysły - na czym w czasie EURO 2012 można zarobić?

    i ten procesor da ci 3-5% wyciszenia które usłyszysz. Zakup lepiej najtańsze maty atp albo bolla i dokładnie wygłusz podłogę wraz z grodzią przednią oraz nadkolami. Wtedy odczujesz mega różnice.

  • #2
    Pomysły - na czym w czasie EURO 2012 można zarobić?

    Witam wszystkich,

    Ostatnio chodzi mi po głowie dorobienie troszke na EURO? Macie jakieś pomysły w co warto zainwestować??

    jak będzie np. w Wawie sytuacja wyglądała ze strażą miejską? może ktoś szuka wspólnika :P
    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

    Komentarz


    • #3
      Wyprowadz sie do auta, wynajmij mieszkanie - zawsze cos.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        mozgi, obstaw w zakłądach bukmacherskich że polska nie wygra euro i zarobisz

        Komentarz


        • #5
          Na energii elektrycznej - nie włączając TV
          www.prostetorodo.pl

          Komentarz


          • #6
            uszyć czapki takie jak mają babcie z Jarzębiny :P

            Komentarz


            • #7
              mozgi, pewnie bedzie zapotrzebowanie na kobitki :diabelski_usmiech
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #8
                Auto masz fajne -zgłoś się do korporacji i porób za przewóz osób/taxi.

                Jak znasz języki możesz porobić wycieczki po warszawie, coś w stylu alternatywnych miejsc na mapie kulturowej miasta i dodatkowo podobno mogą występowac też problemy z zaopatrzeniem w piwo, a bagażnik octy jest pojemny :lol:
                Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                Komentarz


                • #9
                  Trzeba było kupować bilety na nie mecze Polski i je potem bujnąć 9-10k do przytulenia było

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez piotrek_os
                    mozgi, pewnie bedzie zapotrzebowanie na kobitki :diabelski_usmiech
                    tylko wtedy jakiś namiot by sie przydał :diabelski_usmiech
                    ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                    Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                    Komentarz


                    • #11
                      Mozgi, mam absolutnego hiciora. Kiedyś gdzieś z demobilu kupiłem oryginalny, PRL-owski saturator. Dwie szklane bańki na sok malinowy i cytrynowy.
                      Idziesz do UM/PZPN, załatwiasz pozwolenie na atrakcję turystyczną pod Narodowym, podłączasz się do wody, i CO2. Szklankę na łańcuchu mocujesz do urządzonka...
                      Czysta 1zł, z sokiem 1,5zł.
                      Idę o zakład że tauzena dziennie wyciągasz na miękko.
                      Ja chcę tylko 30zeta za dobę dzierżawy
                      4x4

                      Komentarz


                      • #12
                        odloty.pl lub roksa.pl możesz sam wybrać :diabelski_usmiech

                        Komentarz


                        • #13
                          widzę że tutaj humorystyczny wątek... to i ja dorzucę,
                          część kibiców przyjedzie samochodami i chodzi o to aby zgodnie z tradycją polską wrócili pociągiem albo samolotem
                          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                          Komentarz


                          • #14
                            Zorr, a gdzie będziemy składować te auta? ...czy chcesz rozkręcać już pod stadionem? :lol:
                            Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
                            Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez McGan
                              Zorr, a gdzie będziemy składować te auta? ...czy chcesz rozkręcać już pod stadionem? :lol:
                              w myśl zasady najciemniej pod latarnią, otworzymy komis samochodowy pod samą komendą (może nie główną) Policji.
                              Wystarczy zostawić realne przebiegi, aby zabrakło zainteresowanych kupnem
                              Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                              Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez McGan
                                Zorr, a gdzie będziemy składować te auta? ...czy chcesz rozkręcać już pod stadionem? :lol:
                                rozkręcać pod, a sprzedawać części na stadionie
                                tradycja musi być zachowana pomimo że nowy stadion

                                jak znalazł, zagraniczni kupią bo "tanio" będzie :diabelski_usmiech

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Zorr
                                  w myśl zasady najciemniej pod latarnią, otworzymy komis samochodowy pod samą komendą (może nie główną) Policji.
                                  Wystarczy zostawić realne przebiegi, aby zabrakło zainteresowanych kupnem
                                  ja to bym nawet wydzierżawił od komendy jakiś plac, parking tak, żeby policja miała z tego interesu jakiś dochód - w razie wpadki byłaby lepsza zadyma w Polsce

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Postawić u buka.
                                    Pare lat temu przed meczem Polska-Niemcy, z zimną krwią i bez patriotycznego peirdo..enia się, za to z trzeźwą oceną sytuacji, udałem się do ówczengo Profesjonala i dałem 500zł. na Niemcy i byłem do przodu cos koło 300zł :wink:
                                    Artur

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      r2r, to mi sie podoba, znam przypadek gdzie koles postawił 700zł i wziął 8900zł oczywiście kilka zdarzeń na jednym kuponie, ten sam koles postawił jeszcze jeden kupon negociował go z bukmacherem długoterminowy zakład, kilka zdarzeń postawił na jednym blankiecie za 2 tyś pln do wyjęcia było 48 tyś jedno zdzarzenie nie weszło bo liverpool w 89 strzelił bramkę Sam kiedyś tez obstawiałem ale co wygrałem na piłce nożnej na tenisie live przegrywałem
                                      ryzyko zawodowe

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Na bukach da sie zarobić, ale trzeba zgasić wszelskie emocje i kibicowanie, a niestety wiekszość ludzi przy stawianiu gubi to że zawsze komuś kibicują i to "chciejstwo" wygranej przy typowaniu czesto wychodzi. "Nie jesteśmy silniejsi niż przeciwnik ale wierze że wygramy" i kupon w plecy, bo jednak rzeczwyiście nie byliśmy silniejsi i dalismy dupy. Z mocniejszym z reguły się przegrywa, dlatego w obecnym euro nie licze na wielkie cuda i kilka meczow napewno obstawię. Będę plinował zwłaszcza Włochów i Niemiec :wink:

                                        [ Dodano: Sro 23 Maj, 12 17:14 ]
                                        g4cek, widze że masz znajomych co się nie cyrtolą w drobne :shock:
                                        Artur

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          [quote="r2r"]Będę plinował zwłaszcza Włochów i Niemiec :wink:

                                          masz racje my mieliśmy takie mini euro rozgrywane z klientami naszej firmy w ośrodku remes w opalenicy i szliśmy takim samym ustawieniem jak na euro i do półfinałów dostały się drużyny włoch dani i niemiec oraz polski !!!

                                          finał był polska - włochy gdzie wynik był 0-1 dla włochów

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez 4x4BKF
                                            Mozgi, mam absolutnego hiciora. Kiedyś gdzieś z demobilu kupiłem oryginalny, PRL-owski saturator. Dwie szklane bańki na sok malinowy i cytrynowy.
                                            Idziesz do UM/PZPN, załatwiasz pozwolenie na atrakcję turystyczną pod Narodowym, podłączasz się do wody, i CO2. Szklankę na łańcuchu mocujesz do urządzonka...
                                            Czysta 1zł, z sokiem 1,5zł.
                                            Idę o zakład że tauzena dziennie wyciągasz na miękko.
                                            Ja chcę tylko 30zeta za dobę dzierżawy
                                            Szło by jak ciepłe bułeczki nie tylko na euro.

                                            Wstaw do domu parę piętrowych łóżek i wynajmuj na euro. :szeroki_usmiech
                                            W Polsce nie ma kryzysu.
                                            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Udesky
                                              Zamieszczone przez 4x4BKF
                                              Mozgi, mam absolutnego hiciora. Kiedyś gdzieś z demobilu kupiłem oryginalny, PRL-owski saturator. Dwie szklane bańki na sok malinowy i cytrynowy.
                                              Idziesz do UM/PZPN, załatwiasz pozwolenie na atrakcję turystyczną pod Narodowym, podłączasz się do wody, i CO2. Szklankę na łańcuchu mocujesz do urządzonka...
                                              Czysta 1zł, z sokiem 1,5zł.
                                              Idę o zakład że tauzena dziennie wyciągasz na miękko.
                                              Ja chcę tylko 30zeta za dobę dzierżawy
                                              Szło by jak ciepłe bułeczki nie tylko na euro.
                                              jednej rzeczy sie obawiam, ze ten pomysł nie wypali jak będą coca cole rozdawać za darmo, tak jak było, gdy puchar do Wawy przyjechał :roll:
                                              poza tym z podłączeniem do wody może być krucho :|
                                              ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                              Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Idziesz do UM/PZPN, załatwiasz pozwolenie na atrakcję turystyczną pod Narodowym,
                                                w co wy wierzycie... :lol:
                                                Dostaniesz odmowe, a nastepnego dnia ktos stanie z takim stoiskiem w tym miejscu. Dziwnym trafem będzie to jakis znajomy, ktoregos z urzednikow

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  A dziś w radiu padła "mała" kryptoreklama, że obłożenie mieszkań pod wynajem na czas euro wynosi w tej chwili ok. 30%...

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X